ריהוט משרדי למדיטציה


ריהוט משרדי למדיטציה | מאת: אליה הרטוב

המילה מדיטציה שגורה היום בפיהם של יותר ויותר אנשים, גם כאלה שלא מאמינים בבודהיזם וגם כאלה שלא מכירים כלל את עולם הרוחניות. משמעותה של מדיטציה במילים הפשוטות זה היכולת של האדם לחיות את הרגע, למקד את התודעה אל הרגע הזה. זוהי הוויה אליה מגיעים באמצעות תרגילים שונים. מדיטציה עמוקה מייצרת תחושת רוגע יוצאת דופן, אותה לא מרגישים ולא מבינים עד שלא מתנסים. רהיטים למדיטציה מסייעים לנו לתרגל מדיטציה תוך נוחות מירבית.

לימודי מדיטציה

בשנים האחרונות נפתחו ברחבי הארץ עשרות ואפילו מאות בתי ספר, סדנאות, קורסי מיסטיקה, מפגשים, קבוצות וכן הלאה המציעים לכל אחד ואחת ללמוד את רזי המדיטציה ולתרגל מדיטציה בחיי היומיום. ברוב המקרים, לא מדובר רק בתרגילים פיזיים אלא באורח חיים מאוזן עם זמנים קבועים לתרגילי ריכוז והירגעות. רהיטים למדיטציה עוזרים לתלמידים חדשים להתמודד עם כאבי גב, כאבי גב תחתון ובעיות ריכוז אחרות. אחרי הכל, לא קל לשבת במקום במשך חצי שעה עם גב זקוף!

רהיטים למדיטציה – "כסא נוח" של פעם

בין שלל הרהיטים למדיטציה הנמצאים היום בהישג ידו של כל מי שמעוניין לתרגל את הטכניקה והתורה, גם בביתו הפרטי, נמצא כסא מדיטציה. זהו למעשה כסא נמוך ומתנדנד, המאפשר ישיבה דינאמית ובו זמנית נוחה ושלווה. הרדיוס של רגלי הקשת של כסא כזה מותאם במיוחד ליצירת תנועה עדינה אך אפקטיבית. בשני הקצוות של הרגליים מותקן מעצור זעיר המגדיר את גבול התנועה והוא מגיע בתוספת של שני פסים המונעים החלקה. הכסא מרופד ומצויד בכרית רכה ונוחה הניתנת לשליפה ושטיפה.

רהיטים למדיטציה – כסא מדיטציה מתקפל

בנוסף ל"כסא נוח" למדיטציה, התחום של ריהוט משרדי למדיטציה מציע לנו גם כסא מתקפל (יעיל גם לישיבה ממושכת בטבע הפתוח). מדובר בכסא נמוך יחסית ונוח, שגורם לנו לשבת זקוף מאד. הכסא המתקפל למדיטציה הוא בעל רגליים מתקפלות ומאפשר למתרגלים את המדיטציה לשבת על עקבים, בתנוחת vajrasana או בכל תנוחה אחרת הנוחה לאותו אדם. למעשה, ישיבה על כסא כזה מעניקה לנו תמיכה נפלאה בזמן המדיטציה לגב ולעמוד השדרה.

ריהוט משרדי למדיטציה – כסאות אורטופדיים

בעת ביצוע מדיטציה נהוג להשמיע ברקע מוזיקה מרגיעה ומשחררת, להדליק קטורות ונרות. בשביל זה אפשר להיעזר בשולחנות שיש בכל בית אך אפשר גם לרכוש שולחן מדיטציה איכותי ומהודר. שולחן כזה, בדומה לכסאות מדיטציה, הוא נמוך וקומפקטי. בדרך כלל הוא יהיה עשוי מחומרים טבעיים, זאת בכדי להשרות בסביבה אווירה טבעית וביתית, מבית אימא טבע. כמו כן, שולחנות אלה בדרך כלל מגיעים בצבעים טבעיים, לא צעקניים במטרה לא למשוך תשומת ליבו של המודט. 

מבצע! קבלו עכשיו בחינם את אוסף הטיפים הגדול של המיסטיקנים הכי טובים בישראל!
שם:
דוא"ל:
Huge_arrow
כן אני רוצה להתחיל היום שינוי לטובה בחיים שלי
072-2735188
Strip Line1
Strip Line2
Strip_arrow Strip_arrow
Strip Side1
Strip Side2